Pearl HoneyMoon

Srdečně Vás vítáme na našich stránkách!
Honey (Tusani Cool Coffee), Moon (Tusani Key to Heart), Pearl (Tusani Red Hot Chilli)

 

Rozhovor s Honey ke spuštění tohoto webu, červenec 2009

Hlavní je cítit se mladě

Rozhovor s někým tak výjimečným jsem už dlouho nedělala. Přiznávám, že trémou nemohu dospat (no možná je to tím, že mi "něco" třicetikilového zalehlo půl postele). S Tusani Cool Coffee, známou spíš pod pseudonymem Honey, se setkáváme hned po ránu a já se začínám vyptávat.

Jak ses, Honey, vyspala?

Výborně! V posteli dva na dva mám nové zdravotní matrace a na jedno máchnutí packou se dostanu i pod peřinu. Nemůžu si stěžovat, spím dobře a tvrdě.

Mohu Tě pozvat na snídani?

Jasně, jídlem nikdy nepohrdnu. Kdo mě zná, ví, že vybíravá fakt nejsem. Pozřu prakticky cokoli. Nedala bych si snad jen syrovou kapří hlavu, i když nikdy neříkej nikdy (smích).

Vypadáš výborně, jak to děláš?

Hlavní je cítit se mladě. Spousta holek stárne jen tím, že chtějí vypadat seriózně. Mně je jedno, co si kdo myslí, a prostě si užívám. Řekla bych, že ze mě nikdy nebude nakyslá tetka brblající na zápraží (smích).

Moc se mi líbí Tvé nové stránky.

Díky. Osobně bych vystačila s telefonem, ale všichni kamarádi mají webovky a chodí na Skype. Chci držet krok s dobou.

Proč ale Pearl HoneyMoon?

Nedávno jsme měli v poště potvrzení, že tenhle název smíme používat jen my, tak asi proto. Ale popravdě řečeno o tom víc nevím. Proč Pearl, to chápu – Perla je moje maminka. Honey mě taky nepřekvapuje, ale co znamená Moon? Občas to doma zaslechnu, ale když vejdu do místnosti, všichni ztichnou. Možná mi chystají nějaký velkolepý vánoční dárek!

A co bys Ty chtěla, aby se skrývalo za Moon?

Já spíš vím, co bych nechtěla, aby se za tím skrývalo!

To mě zajímá, buď konkrétnější.

Permanentka na cvičák. Tu bych považovala za vyhozené peníze. Mám jasno – co jsem chtěla umět, to jsem se naučila na první hodině. Je fakt, že teď můžeš namítnout, proč jsem tam byla skoro stokrát? To kvůli cvičitelce Kačce a kamarádům. Jenže za Kačkou můžu sjet domů na bábovku a s kamarády jsme setkávání taky vyřešili po svém.

Jak se tedy vídáte?

Vytvořili jsme si dobrovolné sdružení nesoucí název "Super venčící parta" (zkráceně SVP). Máme okolo dvaceti řádných členů, z nichž každý má svou nezastupitelnou roli. Někdo loví, někdo žebrá, někdo sbírá zbytky okolo odpadkových košů. Snažili jsme se pokrýt všechny klíčové oblasti. Vídáme se každý týden a samozřejmě vítáme i nově příchozí.

Koho bys Ty konkrétně ráda přivítala v řadách SVP?

Endy! Moji kamarádku z ulice. Jenže ona musí o víkendech hlídat školu. (Pozn. redakce: Endy je dcerou školníka.)

Díky za rozhovor!
info@pearlhoneymoon.cz

(Pozn. redakce: Honey už ví, co je to Moon. Čtěte zde. A Pearl/Perla je nejen maminka. Čtěte zde.)