Pearl aneb Chytrému napověz, blbého kopni

Pearl aneb Chytrému napověz, blbého kopni

Tak jsme s Muňákem dojely na to, že jsme jak hippies. Samá zábava, pohodička, klídek, kámoši, žádné starosti a pak jsme překvapené, když se něco šustne. A přitom indicií, že se něco šustne právě u nás, bylo celkem dost. Mně je 8, Moon 4... Náš web má doménu PearlHoneyMoon – já jsem Honey, Moon je Moon... Oranžový koš na prádlo se z čista jasna přestěhoval z garáže do předsíně… a strejda Pavel něco soucitně vysvětloval našemu páníčkovi.

K tomu všemu se dost často skypovalo s Košicemi, praly se malé obojky, přibyl barel na granule, vlhly pohledy, ubývala antidepresiva, alkohol a čaj na uklidnění, zkoušelo se, jestli zvládneme spát jinde než v posteli (nezvládneme)… no prostě, kdybychom nebyly blbé, došlo nám to už dávno! Takhle jsme si počkaly až na ten kopanec v podobě malého štěkátka, které se k nám včera nastěhovalo. A všechno do sebe zapadlo – Pearl je totiž Perla, kopka pozitívnej energie, jak o ní mluví babička Monika. Což tedy dost sedí, samy bychom nevymyslely kulantnější označení něčeho, co tu lítá, skáče a kouše.

Pearl neboli Perla je vlastním jménem Tusani Red Hot Chilli a jak už to u nás bývá zvykem, jsme všechny z jedné Tusani krve. Tu moji přimixovali na severu, Muňákovu na jihu, Perliččinu na východě… a sakra, co tohle zase znamená?! :-) Snad už, proboha, nic! Ale pro jistotu teď budeme vnímavější, abychom nebyly zase překvapené.

Pro ty, co se ptají, zda to bylo promyšlené rozhodnutí, nemáme jasnou odpověď. Ale přejeme si, aby pro nás byla trojka šťastné číslo a táhly jsme to spolu spokojeně spoustu let. Dvounožci si navíc přejí, abychom byly hodně veselé, hodně zdravé a alespoň trochu hodné a poslušné. A víte, co si ještě přejeme? Abychom byli ti, co proráží a ostatní je následují… Kéž se rok 2014 stane v SVP rokem stejně plodným, jako byl rok položení základního kamene.

Moniko, Richarde, Chillko, Arife – děkujeme! Důvěru v nás vloženou nezklameme. :-)

Fotky ze včerejší půlnoci, kdy jsme se poprvé potkaly (páníčci měli za sebou 1400 kilometrů v chumelenici, tudíž omluvte nízký počet a nízkou kvalitu), najdete v galerii. Fotíme dál, nebojte.

Galerie Pearl aneb Chytrému napověz, blbého kopni