Kůžička, koně a koupání

Kůžička, koně a koupání

Na coursingový střapec by se neměla přivazovat kůžička. Sundat z něj psa je pak nadlidský výkon. A koně by neměli hrát fotbal. Už vůbec ne s tím obrovským míčem, před kterým se tak těžko utíká. Jo a v pískovně by se neměla koupat chcíplá ryba, protože to si pak s ní chce zaplavat každý. Je libo podrobnosti? Čtěte dál…

Úvodní odstavec je pohledem našich dvounožců. My se na to koukáme úplně jinak!

  • Byly jsme na coursingu. Na střapci visela ta bezvadná kůžička, co se tam na chvíli objevila i vloni (a co se z ní už vloni nedal sundat Berlouš ani Muňák). Naše nadšení pro tuhle chlupatici trvá! Teda trvalo, dokud ji jeden basenji nespolknul. :-(
  • Byly jsme na Dni koní v Kladrubech nad Labem. Formu na odpolední program jsme naladily v lesoparku Mošnice, blbnutím s FanTýmem. Páníčkové ladili formu až v hřebčíně, klobásou a pivem. Koňské hrátky nás nechávají v klidu a ani nám nevadilo, když se na nás řítil obří míč hnaný stádem koní. Však on by se nám jisto jistě vyhnul. Jenže panička, to je slabší povaha. Donutila nás zbaběle prchnout.
  • Byly jsme se koupat. Já se ráda cachtám, Moon se celkem ráda cachtá a Týna, to je cachta obecná. Jen z Fanynky vodák nikdy nebude. I když… stačila jedna chcíplá ryba a i Fanča se bez váhání vrhla do vln.

Kromě výše uvedeného jsme byly s SVP na Dívčích hradech, nebo samy v Kersku v krásné jezdecké škole. A co nás teď fakt baví, to jsou pravidelné ranní dlouhatánské procházky za svěžího luftu podél Labe do lužních lesů.

Jeden tip pro vás!

Pokud vám ještě vaši dvounožci nekoupili ty bezva deky, o kterých jsme tu onehdá psaly, můžete je teď vyhrát ve velké soutěži na HafBezObav! ;-)

Fotky v galerii – většina od FanTýmu, děkujeme.

Galerie Kůžička, koně a koupání