Staly jsme se tvářemi značky Luxus Köter

Staly jsme se tvářemi značky Luxus Köter

Netrvalo to zase tak dlouho a objevil nás reklamní průmysl!

Módní agenti si vybírají nové tváře na ulicích, večírcích, plovárnách… nám stačilo, že jsme doprovodily páníčka na obchodní schůzku do Německa, a pak už to šlo samo. Náš šarm zapracoval prakticky okamžitě. V prostorách firmy, kde se vyrábějí produkty Luxus Köter, jsme se předvedly v nejlepším světle a za pár minut smlouvy ležely na stole.

Detaily smluv zveřejňovat nesmíme (ale jsou klasické – např. nesmíme ztloustnout, nesmíme si začít s fotbalistou, nesmíme se paktovat s bulvárem, krémy proti vráskám máme povolené), ale povíme vám něco o produktech, které propagujeme.

Jedná se o výrobky renomované značky Luxus Köter, která zastřešuje kvalitní produkty pro domácí mazlíčky německé firmy Nimotex, rodinného podniku s mnohaletou tradicí. My osobně jsme si jejich výrobky zamilovaly okamžitě! Třeba ty jejich měkoučké, heboučké deky, které neelektrizují!!! Určitě nám dáte zapravdu, že to je v případě dek fakt unikát. Jedinou nevýhodou je, že jsou tak příjemné, že nám je panička bere a omotává se jimi u televize. A pak ty jejich luxusní pohovky! Vypadají mnohem líp, jak ta páníčků nová kožená z Ikey a hlavně, jsou moc pohodlné a jenom NAŠE. Tedy pokud se nám na ně nenakvartýruje sestřenka Kája. Každopádně, za všechny výrobky Luxus Köter dáváme s klidným svědomím tlapky do ohně a hlavy na špalek.

Značka Luxus Köter má pro Českou republiku a Slovensko výhradního dovozce, firmu comfort 4 dog. Až budete psát dopis Ježíškovi, skočte si tam pro inspiraci. ;-)

 

Galerie Staly jsme se tvářemi značky Luxus Köter