6 + 2

6 + 2

A je to zase tu – slavíme narozeniny! Ani tentokrát jsme ovšem dortík nedostaly zadarmo. Jestliže jsme vloni každá musela napsat pár řádků o té druhé, letos to bylo ještě horší. Prý už spolu sdílíme domácnost dost dlouho na to, abychom efektivně spolupracovaly. Úkol tak zněl – shodnout se na pěti rozdílech mezi námi dvěma. Byl to boj, přátelé. Ale co bychom pro kus žvance neudělaly…

Rozdíl č. 1: ušní dírky (Moon má obří díry; tak velké, že je člověk může čistit žínkou nasazenou na ruce a dostane se hravě až k bubínku. Honey má dírky miniaturní, čistit se musí ušní tyčinkou a kouskem vatičky.)
Rozdíl č. 2: apetit (Moon je gurmán profesionál, Honey amatér. Honey považuje za vrchol kulinářského umění igelitový pytlík. Čím víc čehokoli, tím lépe. Honey by za kus rohlíku prodala duši, Moon jen očkovák.)
Rozdíl č. 3: nespavost (Honey se zadkem Moon na hlavě neusne. Moon usne kdykoli, kdekoli, s jakýmkoli zadkem na hlavě či pod hlavou. Nespavost je pro ni cizí slovo.)
Rozdíl č. 4: nohy (Honey má nožičky jako baletka, jen je obout do balerínek. Moon má čisté dvaačtyřicítky, sluší jí boty typu kanady nebo martencky. Honey je možné umýt packy v mističce, Moon potřebuje kýbl.)
Rozdíl č. 5: hlasivky (Honey má normální hlasový projev. Sice někdy zbytečně vytrvalý, ale uchu celkem libozvučný. Moon štěká málokdy, zato když už hlasivky jednou rozkmitá, kam se na ni hrabe bernardýn.)

Přes ty všechny rozdíly se máme rády, věřte nám. ;-)

3. 3. 2012 slaví Tusani Cool tým šesté narozeniny – všechno nejlepší ségro a bráchové!
9. 3. 2012 slaví Tusani Key tým druhé narozeniny – všechno nejlepší brácho!