5 + 1

5 + 1

Slavíme narozeniny! Dvounožci nám slíbili dort, jenže měli podmínku. Prý musíme každá napsat o té druhé pár vět. Já jsem k tomu přistoupila zodpovědně (dost jsem o ten dort s romadurem stála). S laptopem jsem se zamkla v ložnici a nad každým slovem dlouze přemýšlela. Z okna jsem viděla Moon, jak s propiskou v hubě rozhrabává kompost.

Honey o Moon
Mám tu holku, co vypadá jak Shrek (když stáhne uši dozadu), ráda. Za největší úspěch našeho soužití považuji fakt, že mi ještě nevyšvihla oko. Normálně se tváří, jako kdyby neuměla do pěti počítat, ale její vítací ceremoniál je síla. Proto vždycky dvounožce prosím, aby nás nerozdělovali. To není tím, že bych snad nemohla být bez ní, já jen prostě nechci znovu zažívat tu hrůzu, kdy mi radostně skáče po hlavě, oblizuje mě a nekoordinovaně vrtí tím svým ocasem. Co se týče výchovy, zklamala jsem. Jenže ona je od přírody až nezdravě poslušná, skoro se nedá strhnout k mým oblíbeným blbinám. Ptáte se, proč jí pořád ustupuju? Proč ji pouštím na svá milovaná místa? Proč si nechám sežrat i tu největší delikatesu? A viděli jste její tlapy? Ona je ta holka jako hrom do police a já nehodlám riskovat, že mi svou dvaačtyřicítkou zbortí klenbu. Tak proto.

Moon o Honey
Honey není žádná nakyslá tetka. Z mého pohledu je to sice stařena, ale dost vitální! Jen je to trochu studený čumák. Když se jí snažím prostrčit jazyk uchem tak, aby vylezl tím druhým, moc nadšeně se netváří. Ale zase když ji vítám sérií skoků a ran ocasem, zálibně zavírá oči. Tak si to možná přeci jen užívá! Nejlepší na ní ale je, že mě vůbec nestresuje. Nedává mi žádné nablblé příkazy, nehudruje, nenutí mě, abych jí sloužila, všechno mi bez řečí přenechá a hlavně – hraje si se mnou! Pořád! Pravdou je, že je ségra trochu cíťa. Když si jí u televize nerada sednu na hlavu, odchází s výrazem mučednice. Pak si třeba nevšimnu, že je pod peřinou a hopnu na ní, to pak má taky ten výraz. A má ho i tehdy, když ji probudím výrazným štěknutím v těsné blízkosti zvukovodu. Nechci, aby to vyznělo pateticky, ale dost často děkuju, že mě poslali právě k ní.

3. 3. 2011 slaví Tusani Cool vrh 5. narozeniny – všechno nejlepší ségro a bráchové!
9. 3. 2011 slaví Tusani Key vrh 1. narozeniny – všechno nejlepší Adorku!

V galerii je důkaz, že jsme dortíky s romadurem za slohovky fakt dostaly. ;-)

Galerie 5 + 1