Brassila a komisař Schimanski

Brassila a komisař Schimanski

Brassile se Schimanski líbil vždycky. Jenže nechtěla, aby jí lidi vyčítali, že jde po penězích, když by si začala se starším pánem, navíc hvězdou německé kinematografie. A tak se poohlédla po někom, kdo by si vzhledem i charismatem s kultovním komisařem nezadal, ale zároveň byl o pár generací mladší. Našla Thaba a on zahořel. Aby ne, když jde o Brassilu!

Vrchní Magmabonka vztahu požehnala a teď vypisuje výběrové řízení na páníčky Brassiliných béčkových miminek. Vzhledem k tomu, že jsou Magmabonky kamarádky, Brassila jednohlasně zvolenou vedoucí SVP a chov Magmabony zodpovědným chovem, kdy jde hlavně o lásku ke psům, osobujeme si i my přidat pár podmínek k výše vypsanému výběrovému řízení.

  • Štěňátka musí spát v posteli, polštářek pod hlavou a přikryté peřinkou; zdravotní matrace nejsou povinné.
  • Štěňátka musí pravidelně dostávat lipánky, romadur, prasečí uši, játrové sušenky, tvaroh; roštěnky nejsou povinné.
  • Štěňátka musí chodit na dlouhé procházky s kamarády, kde smí dělat cokoli včetně konzumace dle vlastního výběru; organizovaná zábava není povinná.

S ohledem na to, že si SVP plánuje dovolené podle místa bydliště malých magmaboňat, preferují se páníčci z českých i slovenských hor, moravských vinic, od Balatonu, z rakouské Salzkammergut, od Ženevského jezera, od moře obecně, přípustné je také Tyrolsko, Toskánsko a Provence.

Pokud splňujete výše uvedené, nebo pokud alespoň milujete rr a víte proč… neváhejte, Magmabona za to stojí. ;-)