Fotogenické odpoledne

Fotogenické odpoledne

Krásní členové SVP byli v sobotu i v neděli na výstavě v Brně. Krásní a zároveň sportovně založení členové SVP byli v sobotu v kruhu a v neděli na procházce na Dívčích hradech. A ti jen sportovně založení byli celý víkend venku, přičemž se rozumí samo sebou, že v neděli byli na těch Dívčích hradech taky.

Pro hnidopichy to trochu rozebereme.

  • Kategorie KRÁSNÍ Áša a Eiby. Krásné jsou navíc tak, že je ze stupňů vítězů asi budou muset sestřelit, samy jen tak neodejdou.
  • Kategorie KRÁSNÍ A ZÁROVEŇ SPORTOVNĚ ZALOŽENÍ – Melinka. Ze stupňů vítězů slezla dobrovolně, protože je přeci jen duší spíš sportovkyně.
  • Kategorie SPORTOVNĚ ZALOŽENÍ – Já, Muňáno, Fanča a Týna. My si o sobě pochopitelně myslíme, že jsme i krásné. Důvod, proč nás dvounožci nepouští do kruhu, je nasnadě. Prostě se jen bojí, že by nám to zachutnalo a je stálo víc peněz, než nás vyhnat na pole a tvářit se, že víc než světla reflektorů milujeme pot a zrychlený tep.
  • Kategorie MIMO VÝŠE UVEDENÉ – dočasně Brassila a Canny, nastálo Conny. Brassila i Canny jsou za normálních okolností krásné i sportovně založené. Brassila teď ale vyslechla ve zprávách, že budoucí matky nemají během chřipkové epidemie co pohledávat v halách a Canny se zase bojí, aby si ji v davu nevyhlédl nějaký úchyl, co by ji chtěl přivést do stejného stavu, ve kterém je aktuálně Brassila. Conny je samozřejmě krásná i sportovně založená, jen už není mladá a blbá, aby se s tím všude vytahovala. A pokud jde o zbylé Qwandoyky, tak u těch jen selhala domácí organizace - panička je nevzala do Brna, páníček je nevzal na Dívčáky. Ale krásné i sportovně založené jsou pochopitelně taky.

Fotky ze slunečného setkání krásných, sportovně založených i těch mimo kategorii, najdete v galerii i u FanTýmu.

Galerie Fotogenické odpoledne