PF 2011

PF 2011

Všem kamarádům i náhodným návštěvníkům našich stránek přejeme v novém roce 2011 hodně pěkných chvil, které si zapamatujete a schováte na horší časy.

K nám letos Ježíšek přišel hned dvakrát – poprvé v březnu, kdy nám nadělil el Muňo, podruhé pak standardně na Štědrý den... Ten jsme zahájily dvouhodinovou procházkou v rychlém tempu, to prý abychom byly odpoledne a večer unavené (rovná se hodné). Pak přijeli babička s dědou, strejda a bratránek se sestřenkou. Ty ale očividně nikdo na dlouhou procházku nevzal, protože ti unavení (rovná se hodní) nebyli ani trochu. Což bylo prima, protože na Vánoce má být přeci veselo. Hráli jsme spoustu her, nejdéle tu, kdy jeden předvádí povolání, ostatní hádají. Já jsem se u toho pokoušela zabrat, ovšem Moon sloužila jako živá rekvizita, té spánek umožněn nebyl. Možná o něj ale ani nestála, jak říká panička, je to ještě teenager a vydrží jako kůň (mimochodem tím byla jednou taky, když Kája předváděla žokeje…).

Večer se zastavil Ježíšek a přinesl nám hračky a dobroty. Další svátky vánoční se pak nesly v duchu procházek, obžerství, návštěv a televize. V pondělí za námi přijel FanTým – fotky z jeho návštěvy najdete v galerii. Děkujeme!

Galerie PF 2011