Vánoční besídka SVP

Vánoční besídka SVP

SVP se v počátcích svého fungování scházela na cvičáku. Pak na louce, v lese, nebo u vody. Ale vše má svůj vývoj a taky SVP se posunula dál. K luhům, hájům a cvičáku přibrala pikniky, dovolené, tematické výlety a letos i další novinku. Vánoční besídku. Pořádně masňáckou vánoční besídku!

Začalo to jako vloni… sešli jsme se na předvánoční procházku. Počasí bylo slunečně mrazivé, prašanu tak akorát, tempo ideální, tak jsme to venku lítáním vydrželi tři hodiny. Dvounožci už ke konci trochu ztráceli dech, rudly jim tváře a ani slib Danči, že když to přežijí ještě další hodinu, budou mít na Štědrý den zadky jako Jennifer Lopez, je nepřesvědčil. Vydali jsme se zpáteční cestu, dvounožci podezřele zrychlovali a místo k autům zamířili do místního kulturáku. Tam jsme obsadili salonek, vybalili cukroví, domácí vaječňák, jednohubky od hostitelek z Magmabony a besídkovali až do tmy.

Tahle předvánoční akcička se nám všem moc líbila! Předně za ni děkujeme hostitelkám z Magmabony, ale také všem účastníkům ze SVP – FanTýmu, Qwandoykám, Eiby a Rifovi.

Galerie Vánoční besídka SVP