Víkend ve znamení sedmiček

Víkend ve znamení sedmiček

Muňánu je sedm měsíců a Váňa to těm mlaďochům natřel taky posedmé. Tentokrát sice jen o kus frňáku, ale na to se historie neptá. Jak úspěch zapíjel žokej, nevíme, Můňátko ale slavilo ve velkém stylu. Ráno procházkou s FanTýmem po Dívčích hradech a odpoledne merendou s kachnou, klobáskama a dortem (že to bylo vlastně kvůli dědovým šedesátinám jí ani nedošlo). V neděli jsme pak měly oddělený program – já s páníčkem Velkou pardubickou, Moon a panička si zopákly Dívčáky.

Na oslavu dorazila spousta příbuzných, včetně dětí. Vesměs hodných dětí. Dokonce tak hodných, že nám tu nechaly své samolepky Hello Kitty (to je taková přeslazená růžová kočka, prý zvířecí VIPka). Co na tom, že nalepené na spodku našich uší. Stejně je pěkné, že dnešní mladí nejsou lakomí. :-)

V neděli ráno pak panička odvezla Moon na procházku se SVP spojenou se cvičením. Já jsem s páníčkem zasedla k televizi, na klín jsme si dali zbytky z oslavy a pěkně v klidu jsme si užili den s Velkou pardubickou. Strýček Váňa znovu exceloval, což páníčka potěšilo natolik, že souhlasil i s večerní návštěvou Ikey. Moon se prý chovala způsobně, cvičila pěkně (až na přivolání, které brala přes pamlskovníky všech zúčastněných) a tak lze zkonstatovat: byl to pěkný víkend, více takových. ;-)

Fotky ze sobotní procházky s FanTýmem zde. Nedělní venčení SVP ve složení Brassila, Melinka, Fanča, Týna, Eiby a Rifík tady, tady a taky tady. Výběr z hroznů i v naší galerii. Všem fotografům děkujeme!

Galerie Víkend ve znamení sedmiček