Někdo venčí na severu, někdo na východě

Někdo venčí na severu, někdo na východě

Jen pro srovnání. Severem je myšlen sever Evropy, východem okres Praha-východ. Na onen sever dojedete za 24 hodin, na onen východ za 24 minut. Ale jinak je to v obou venčících lokalitách hodně podobné – v posledních dnech tam bylo slunečno (víkend se nepočítá), po ránu trochu mlhavo a zajíc vypadá tam i tam na chlup stejně. O čem je řeč? Pochopitelně o SVP.

Magmabona patří k těm chovatelských stanicím, pro které jejich mise nekončí zaklapnutím dveří za osmitýdenním štěnětem. Sleduje své „dětičky“ i dál a mj. je pravidelně navštěvuje. Ano, i ta štěňátka, která se odstěhovala do Švédska. To jen na vysvětlenou, proč část SVP teď venčí na severu. Konkrétně Fanča, Brassila a Melinka. Týna je v zotavovně Tichých, Konouškové začala fotbalová sezóna, Qwandojky testují nový pelíšek, no a my, my jsme na tom východě. Couráme podél Labe, občas vyjedeme do Ondřejova, na Dívčí hrady, do Janovic nebo Štěchovic a užíváme si krásné babí léto.

Vzkaz pro zájemce o Magmabona „B“ vrh: Přednost dostanou zájemci z rakouské Salzkammergut, protože tam rádi jezdíme i my. ;-)

Naše fotky v galerii, pro zážitky ze Švédska a Finska si zajděte k FanTýmu nebo Magmabonkám.

Galerie Někdo venčí na severu, někdo na východě