Sídlo organizace – Dívčí hrady

Sídlo organizace – Dívčí hrady

Naše Super venčící parta má své řádné členy, psaná i nepsaná pravidla, dvorní fotografku i sídlo. To jsme vybírali pečlivě na základě mnoha kritérií a nakonec zvítězily Dívčí hrady. Místo, které nám závidí i mimopražští, kteří běžně hlásí, že pes v hlavním městě je chudák venčící se u Muzea. Kdepak, i my tu máme lokality, které si v ničem nezadají se samotami u lesa.

Na Dívčáky chodíme pravidelně – často bez předem avizované agendy. Tentokrát tomu tak nebylo... Schůzi svolala narychlo Fanynka, která se probudila do depresivního rána. Čekal jí totiž odjezd na další tábor a Fanča nevěděla, jestli udělala dobře, když uvěřila spolubydlící, že to bude prima. Fanča patří k mým nejmilejším kamarádkám a vím, čeho je její spolubydlící schopná, takže jsem nemohla chybět. Stejně tak věrná parta z Magmabony – Conny, Brassila, Azik, Melinka a Eiby.

Už po pár větách jsme poznali, jak na tom Fanča je, a snažili jsme se jí nalít elán do žil. Mleli jsme pořád dokola, že je přeci prima bydlet na pokoji s cizíma čtyřnožcema (může si mezi nimi najít kamarády na celý život!) a co teprve ten zahajovací večírek!

Každopádně Fanča na tábor odjela (předtím ještě stihla napsat reportáž z mimořádného zasedání SVP), tak uvidíme za týden. Nebo že by dřív? :-)

Galerie Sídlo organizace – Dívčí hrady