Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

Honey strávila parnou sobotu ležíc na zádech, chlazená Evian minerálkou ve spreji, na čumáku naraženého lipánka a zprava drbaná babičkou, zleva dědou. Já jsem prožila sobotu na rozpáleném výstavišti v Mladé Boleslavi, v levém uchu zakousnutou Ashinku, v pravém Caira, pít mi dávali vodu teplou jako čaj a místo pribiňáka jsem dostala desky s jakýmsi povídáním.

To povídání mi tam německy napsala jedna paní, které jsem musela ukazovat zuby (neukázala – kyš, kyš), stát před ní a běhat. Se mnou to samé absolvovala i Ašinka a ještě jedna malá holka. Všechny jsme prý tak nějak stejně velmi nadějné, a aby některou z nás nerozbrečela, čísla nám k těm písmenům nenapsala. Pokud jde o mě, já bych kvůli takové blbině určitě nekňourala a jak znám Ashinku, jí by to bylo taky fuk.

Pro výstavní nadšence nějaká fakta
NV Mladá Boleslav, posuzovala paní Elisabeth Hammerschmid z Rakouska
Posudek mi přeložil páníček: Čtyřměsíční světlá pěkná fenka, nůžkový skus, fenka je velmi nadějná, slibně a harmonicky se vyvíjí, korektní pohyb.

SVP děkuji za držení místa, vyzvednutí čísla a zaučení. Kamarádům ze SVP gratuluji ke krásným výsledkům! Kira – V1, CAC; Brassila – V2, res. CAC; Adámek – V3; Rif a Melinka – V; Ashinka – VN.

Galerie Mladá Boleslav