Našlapaný víkend

Našlapaný víkend

Jezdecký den v Národním hřebčíně v Kladrubech nad Labem. Coursing, běloušové a fotbalové hřiště ve Velké Dobré. Fanča v Sedlčánkách. To všechno jsme stihly za jeden víkend. Když k tomu přidáte ještě Moon po břicho ve smradlavé strouze a Konoušovou letící za střapcem, je to zážitků habaděj.

Jezdecký den
Za koníkama do Kladrub jezdíme každý rok, ale letos nám poprvé dělala společnost SVP – Fanča, Brassila a Mellory. Výlet to byl jen pro dospěláky s naočkovanou tetanovkou (Moon koukala na pohádky u babičky a dědy). S holkama jsme se vylítaly na čerstvě posečených loukách, prošly jsme hřebčín, očuchaly koníky a usadily jsme se u ohrady, kde probíhal hlavní program. Dvounožci stihli i pivko a klobásky a všichni jsme navečer odjížděli k domovům unavení, ale moc spokojení. Krásné fotky z jezdeckého dne najdete v galerii dvorní fotografky SVP.

Velká Dobrá
Na neděli nám fotbalisté z Velké Dobré přepustili své parádní hřiště, které snad stříhají nůžtičkami na manikúru. Tak perfektní pažit se jen tak nevidí. Do Dobré přijela i Canny se svým potomstvem. Moon byla z malých běloušků nadšená. Když odjeli a my se přesouvaly z louky na hřiště, Melinka ukázala Muňovi, jak pěknou bahnivou a smradlavou strouhu ve Velké Dobré mají. Inu fakt mají. Naštěstí nám fotbalisté kromě hřiště půjčili i šatny se sprchami, které Moon musela navštívit, protože jí byl jinak odepřen odvoz domů.
A světe div se, za střapcem nejvíc lítala Conny! Běhala s takovou radostí, že nám ostatním vybila baterky. To nám ale vlastně moc nevadilo, dokážeme se vylítat i bez coursingu. Stačí nám plastová láhev a jeden dobrovolník, který ji čapne a nechá se ostatními lovit.

Sedlčánky
Když za námi na návštěvu přijede Fanča, jsme radostí bez sebe. Fanča taky, ale většinou jen do chvíle, než se Muňo rozhodne, že si bude s Fanynkou hrát. To se pak Fanča snaží být neviditelná, nebo předstírá záchvat způsobený pokousáním hmyzem. Jenže Moon jen tak něco neodradí a vidí taky dobře. :-) Spoustu fotek z procházky podél Labe najdete v další galerii dvorní fotografky.

V naší galerii pak najdete průřez celým víkendem (Díky, Ivo.).

Galerie Našlapaný víkend