Cvičák

Cvičák

Všem začínají prázdniny, mně skončily. Byla jsem poprvé na cvičáku a moje entrée bylo kapičku teatrální. Když se na mě vyřítila asi desítka štěňat roztodivných ras, věku i velikosti, zapasovala jsem se pod lavičku a přála si jediné: mít v zádech tetičku Konoušovou. Ovšem o co slabší byl vstup, o to lépe jsem cvičila. Ale paničku to nechávalo celkem v klidu – Honey prý zkraje taky pěkně poslouchala. :-)

Z lavičkového úkrytu jsem se pochopitelně nechala záhy vykousat a pak už to bylo fajn. Nejvíc se mi líbila Anička, taková zrzavá kulička, která je ve skutečnosti Nova Scotia Duck Tolling Retriever. Složitý, co? Ale bylo po ní pěkný pováleníčko, taková měkoučká byla.

Ze cviků jsme pilovali přivolání, sedni, lehni, vstaň, chůzi u nohy a chůzi na vodítku. Ze všeho nejlepší byl povel volno, tunel a taky to, že na hodinu pro dospělé přijela Melinka a přišla mě hezky pozdravit. Hned jsem se cítila jako doma. Teda v SVP. ;-)

Jinak zůstáváme věrni cvičáku, kam léta chodila Honey, a kde se zrodila SVP. Jen už se nemůžu dočkat, až se ke mně přidá Ashinka a Fantinka.

Galerie Cvičák