Testování nové venčící lokality

Testování nové venčící lokality

Kluci – Rif a Dar – provedli prořídlou SVP svou domácí venčící lokalitou. Letmým odhadem jsme se pohybovali někde mezi Černým Mostem a Dolními Počernicemi a tříhodinová procházka nám nabídla všechno, co máme s Moon rády. Bahno, rybník, potok, pole s obilím, les, koně, kozy, kachny, kamarády a plné pamlskovníky.

Dospěláky reprezentovali Magmabonky (Conny, Brassila, Mellory), Dar a Rif; speciálně pro Muňo pak byly přizvány dvě mini holčičky. Nicméně Moon se průběžně vrhala i na nás ostatní, nejvíc na tetku Konoušovou. Ta trpělivě snášela její projevy přátelství a už se prý moc těší, až budou zase doma štěňátka. Na to se mimochodem už moc těší i Fanča, která ladí svou nervovou soustavu v horách. Naordinovala si dostatek spánku, pohyb „jen tak, aby se neřeklo“, posiluje kosti zvýšeným přísunem vápníku a psychiku utužuje pravidelnými dávkami medu. Jenže Fančo, na TOHLE se připravit nedá. Ať děláš, co děláš, prostě je to pecka mezi oči a ty víš, že já bych ti nelhala. Ale Muňo už se nemůže dočkat na červenou holčičku s krásným jménem Fantine Ann z Valdštejnských lip.

A proč byla SVP prořídlá? Canny peče buchty a vyprovází své potomky do světa na zkušenou (mimochodem některým dost vyhovuje mamahotel a nikam se nehrnou, tak si pro ně koukejte dojet, ať tam nezleniví!!!) a Qwandoyky mají doma jednu prázdnou poličku, kterou potřebují zaplnit další várkou pohárů.

Za fotky v galerii tentokrát děkujeme Rifíkovi!

Galerie Testování nové venčící lokality