Webem proti okurkové sezóně

Webem proti okurkové sezóně

Přátelé, kamarádi, všechny vás srdečně vítám na svém novém webu. Spuštění jsem záměrně načasovala na polovinu léta, kdy na něj snad budete mít víc času. Do školy nemusíte, na dovolené stejně jezdíte s notebookem místo kompasu a venku je poslední dobou buď vedro, nebo lije a meteorologové svorně varují před přehnanou tělesnou aktivitou.

Impuls k vytvoření nového webu byl prozaický – původní stránky jsem měla sice ráda, ale ani po třech letech jsem se je nenaučila pořádně spravovat a neustále jsem otravovala Honzu z Dušník (Honzo, díky za trpělivost a velkou pomoc!). Moc děkuji i klukům, kteří mi pomáhali s tímto webem. Nečekala jsem, jak hladce to půjde a jak rychle se všichni naladíme na stejnou pocitovou vlnu.

Přála jsem si, aby můj web byl jako já – veselý, hravý a bez ambice na seriózní žurnalistiku. Ale když už jsme u té novinařiny, nenechte si ujít sekci Pearl HoneyMoon, kde najdete první opravdový rozhovor, který jsem v životě dělala. A pokud budete mít ještě chvilku času, skočte do rubriky Kamarádi. Všichni, o nichž se v ní píše, stojí za to, abyste se tam alespoň na minutku zastavili.

S novým rokem přichází předsevzetí, s novým webem pochopitelně taky – pokud se mi jednou jedinkrát za rok podaří předstihnout Fanču v uveřejnění reportáže ze setkání Super venčící party, budu spokojená.

Přijďte zas! Honey