Flákám to

Flákám to

Tím „to“ myslím web. Protože jinak se neflákám vůbec. Doba je turbulentní a poslední měsíce nevím, kam dřív skočit. Ještě štěstí, že mám čtyři nohy. Dvounožci u nás doma to zvládají podstatně hůř a skuhrají mnohem častěji (a hlasitěji). V obavě, abyste na mé stránky nezanevřeli, přináším letmé ohlédnutí za předchozími dvěma týdny (zaměřeno pouze na psí problematiku). ;-)

Jarní svátky jsme zahájili velikonočním coursingem na loukách nad Štěchovicemi. Všichni se postupně zlepšujeme a troufnu si říct, že za pár týdnů si hlavní obsluha aku vrtačky bude muset odložit cigaretku i na můj běh.

Kus Velikonoc jsem pak strávila u babičky s dědou, protože páníčkové někam tajemně odjeli. Popravdě, bylo mi to fuk. Měla jsem se jako prase v žitě. Válela jsem se u kamen, v posteli, štěkala jsem na souseda (čtyřnohého, pochopitelně) a hrála se sestřenkou Kájou prima hru „nakrm si půjčeného pejska“. Dvounožci se vrátili za dva dny, furt se culili a podivně páchli.

No a teď o víkendu jsme se procházeli se SVP. V sobotu na Dívčích hradech jen s holkama z Magmabony, protože Melinka už je dospělá a má na pár týdnů zakázanou chlapeckou společnost. V neděli jsme pak zavítali do Štěchovic pozdravit Qwandojky a hlavně pak Simbu s Mody. Chtěla bych napsat, že Modynka už je taky dospělá, rozumná a mnohem pomalejší, ale to by byla nestoudná lež. :-)

Fotky, co se našly ve foťáku:

Galerie Flákám to