A jitra jsou tam Tichá

A jitra jsou tam Tichá

Doma mi vtloukají do hlavy, že závist je ošklivá vlastnost. Snažím se tedy nezávidět. Jenže copak to jde, když mě Fanča už léta drásá fotkami a historkami o svých rekreačních pobytech u prarodičů v Krkonoších? Ukazuje mi panoramata, ze kterých přechází zrak a vypráví o neuvěřitelné pohostinnosti místních. Co vám budu povídat, snažím se k nim nakvartýrovat už roky, ale konečně teď to vyšlo!

Fanynka se dovolila doma a pozvala Super venčící partu (dále jen SVP) do Krkonoš, konkrétně do Svobody nad Úpou, kde pravidelně trávívá prázdniny. SVP reprezentovali: Magmabonky (Conny, Brassila, Azik a Melinka), Qwandoyky (Maggie, Kira a Tabi), Fanča a já.

Nerada bych, aby to vypadalo, že podlézám a chci si zajistit další pobytové zájezdy ve Svobodě, ale vážně o výjezdním zasedání SVP (tento vznešený název vymyslela dvorní fotografka SVP) dokážu mluvit jenom v superlativech. Ale dobře, ať se jedná o vyvážené zpravodajství, dám k dobru 5 pozitiv a 5 negativ. Pozitiva: bezvadní psi i lidi v apartmánu; nádherná příroda; super program; pohostinnost místních (o výborných špekových knedlících se mi zdá ještě teď) a organizační schopnosti rodiny Tichých. Negativa: vrchní Magmabonka nám projela slibně rozjetou partičku Lóry; Kira nás ostatní nevzala na sólo výpravu; nestihla jsem kurz plavání; podcenila jsem přípravu a strávila málo času na úžasném webu Freiheit a uteklo to hrozně rychle.

Děkujeme organizátorům i účastníkům – moc jsme si to s vámi užili!

Galerie A jitra jsou tam Tichá