Janovice – po zabijačce a se sněhem

Janovice – po zabijačce a se sněhem

Včera jsme zapomněli na cholesterol, kilojoul nazvali sprostým slovem, které se v lepší společnosti neříká ani šeptem, a vyrazili na zabijačku (pozn. pro ochránce zvířat – kromě chleba se škvarkovkou, co jsem našla, mi nedali nic). No a dneska ráno jsme s lehce špatným svědomím a ještě plným žaludkem vyjeli do Vrcholových Janovic na sraz se SVP.

Výlet do Janovic byl sakra dobrý nápad. S Fančou a holkama Qwandoykama jsme si parádně užily první sníh na loukách, které bych já osobně měla ráda za barákem. Skoro celou procházku jsme se bavily společně, jen občas si Kira odskočila do lesíku (Fanča byla za vzorňačku – seká latinu, aby dostala od Ježíška všechno, co mu na A4 naškrábala). Závěr jsem rozsvítila já, neb jsem vyválela svůj obleček v „něčem“, co hravě přetřískalo zajíčka Azurita.

Pro věrné čtenáře jedna kvízová otázka:
Jak velká je srnka?
a) jako pes (myšleno ridgeback)
b) jako velký pes (myšleno vlkodav)
c) jako člověk (myšleno Pavel od Qwandoyek)
Proč se ptám? Dvounožci se dneska nemohli shodnout a nás nepustili, abychom to rozlouskly zblízka. A že možnosti tam byly!

V naší galerii tentokrát najdete nejen naše fotky, ale taky pár od Fanči – líbily se mi tolik, že jsem je nechtěla nechat jenom u ní. Díky!

Galerie Janovice – po zabijačce a se sněhem