Kluci s klukama a holky s holkama

Kluci s klukama a holky s holkama

Vrchní Magmabonka se ujala role organizátorky a svolala SVP na Dívčí hrady. Klobouk dolů, podařilo se jí zajistit reprezentativní účast – 12 chlupatých s doprovodem. A já bych na tomto místě chtěla na náš doprovod apelovat – pořiďte si někdo taky psa kluka! Hodila jsem řeč s Azikem a chlapská společnost by mu bodla. Má už prý dost řečí o hárání, faleškách a krémech proti vráskám a rád by víc procházek, jako byla ta dnešní – s Teem a Arnym.

Azikovo sebevědomí se přítomností dalších kluků zvedlo do výšin, zato sebevědomí jednoho známého zpěváka jsme zadupali do země. Tipuju, že večer stráví s hlavou v dlaních rozjímáním o pomíjivosti popularity. Nedávno vypadl z pěvecké soutěže a dnes před ním skupina děvčat utekla do houští. Sice jsme si ho jen spletly s kousavou fenou, ale nevím, jestli by ho zrovna tento argument uklidnil.

Jen pro úplnost zrekapituluji účast: Qwandoya – Maggie, Kira a Tabi, Magmabona – Conny, Brassila, Melinka a Azik, Canny, Teo, Eliška, Arny a já. Fanča měla omluvenku, je v zotavovně Tichých.

Galerie Kluci s klukama a holky s holkama