Nový rok je tu

Nový rok je tu

Vánoce jsou v čudu, Vánoce jsou v čudu, Vánoce jsou v čudu, nový rok si vychutnej! Ale ještě se na skok k těm Vánocům vrátíme. Asi tak pětkrát za skoro dva volné týdny jsme vzali do ruky foťák, tak tu pro vás máme v galerii pár snímků. A ještě jednou děkujeme kamarádům za milé besídky, hezké dárky a fajn procházky.

Jmenovitě děkujeme Magmabonkám, Qwandojkám, Střihounům, tetě Ladě, Míše a Kačce od Rivíska, babičce a dědovi, Káje a Míšovi… prostě dostaly jsme toho spoustu! Ještěže vás máme! Naši dvounožci totiž za dárky pro nás dvě vydávali takové blbiny, jako je nová pračka, nebo speciální lux s ťapičkama pro domácnosti s přemírou chlupů. Prý kdyby nás nebylo, stačila by jim prachovka, smetáček a pračka by jim vydržela do důchodu. No jak myslí, ale nám připadá takové kravské ucho o dost lepší než ten vysavač, i když má na sobě tlapičky.

Na fotkách z Vánoc byste marně hledali nějaké chlapce. Nebojte, nezanevřely jsme na ně, ale dívčí záležitosti nás uvrhly do ryze holčičí společnosti. Ale bráchovi Rivíkovi, Fráňovi, Střihounům i Cairovi a Rafimu jsme stihly dát hubana těsně před svátky. A o co jsme pro ně byly tou dobou atraktivnější, o to byla setkání vřelejší. :-)

Ať je ten nový rok dobrý rok a proplujeme jím všichni hladce, zvesela a hlavně ve zdraví.

Galerie Nový rok je tu