Z Lipska až k Vydřici

Z Lipska až k Vydřici

Ale vezmeme to odzadu. Perlička dnes slaví své 4. narozeniny. Mohla bych napsat, že už je to velká a moudrá holka, ale stejně byste mi nevěřili ani jedno. Je to prostě menší, čtyřletá a pořád hodně rozpustilá holka. Ale je naše a má nás ráda takovým tím ryzím způsobem, že nám nezbývá nic jiného, než to opětovat. :-)

Narozeninový den jsme zahájily procházkou s klukama a zakončily dortem, který se nám přilepil na patro. O hlavní dárek se Pedydýně letos postarala Magmabona. Pořídila jí tu nejlepší hračku na světě – Briušku. Perla zahořela tak, že tyhle dvě rozpojit je skoro nemožné.

Ale vraťme se k nadpisu. Naši dvounožci vyrazili už podruhé na výstavu. Nejdřív na Orlík a v listopadu dokonce na světovku do Lipska. Jejich motivace byla trochu jiná, než u většiny návštěvníků… a tak prý strávili krásný den s přáteli, které jen tak nemají možnost potkat. Nejemotivnější bylo setkání s Netti, Poulem a hlavně Hanouskové bráškou Bakarim. A protože u nás sem tam přijde na přetřes i myšlenka na rozšíření smečky, jeli se seznámit i s případnými příbuznými. Asi to bylo znamení, že v jedné hale byly kruhy dvou plemen, které u nás soupeří o přední pozice.

Na prodloužený sváteční víkend jsme pak v doprovodu Magmabonek vyjely k Vydřici. Měli jet i Střihouni, ale poctivě se věnovali OČR. Vydřice patří k milým tradicím – krásné procházky, husa v hospodě U Jakuba, dorty z kavárny V Křesle a hluboké noční debaty. Prostě pohodička, která vyhovuje všem – dvou i čtyřnohým.

A co tak ještě děláme? V týdnu lítáme s Cairem a Rafim, o víkendu s SVP a sem tam nás vytáhnou na výlet i další kámoši, třeba koliák Tonda, nebo brácha Rivík.

Plus se snažíme pomáhat – hledáme jedno Qwandojátko, bráchu Vivi a Bree, Herryho. Ztratil se už 11. listopadu blízko Brázdimi a pořád se ho nedaří najít. Pohybovat se může kdekoli, nejspíš ale mezi východní částí Prahy a Brandýsem nad Labem. Na FB je skupina Hledá se Herry, tak jestli tam ještě nejste, prosím, přidejte se. A když už jsme u té pomoci, děkujeme spoustě našich přátel a kamarádů, kteří doma vyplenili herny, šatníky a spíže svých čtyřnožců. Letos jsme sesbíraly tolik věcí, že pomůžeme nejen ridgebackům v nouzi, ale také Voříškovu.

Užijte si advent.

Galerie Z Lipska až k Vydřici