Velikonoce

Velikonoce

Vydařený, prodloužený, holčičí víkend. Zúčastnění pánové jistě prominou. I oni nestrádali a užili si spoustu procházek, skvělého jídla a přítomnosti krásných, chytrých a šikovných holek. Ale je fakt, že většinu velikonočních diskusí asi tak úplně nedocení. Letošní jarní svátky se totiž nesly v duchu hlášky ze Světáků: „Ty musíš trošku myslet! … Na sebe.“

Nejčastěji skloňovaná mužská jména během pobytu byla Jan (Měšťák) a Anson (Mouth), ženská pak Sarah (Jessica Parker) a Lada (Janoušková). Jestli se vám to zdá jako kapku nesourodá čtveřice, tak to byste se divili, na kolika místech se nám to protnulo. A jaké to bude mít důsledky!

Víkend u Vydřice se nám povedl, a to i přesto (nebo možná právě proto), že jsme na něj skoro neodjeli. To bychom ale bývali přišli o procházku, která měla mít kvůli seniorce mnohem méně, než původních 18 000 kroků. Nakonec měla 17 600 kroků, přestože jsme přesně věděli, kudy zkracujeme! Přišli bychom i o výlet do Rakouska, obžerství U Jakuba, domácí dorty z kavárny V Křesle, zapomenuté buřty, první letošní koupačku (Perla teda už druhou), krásné počasí (navzdory předpovědi) a pořádnou psí oslavu.

Holky a kluci, díky, my si to užili! Sláva takovým akcím a korektoru zvlášť. ;-)

Hromadu fotek z Velikonoc najdete tady, něco málo je i v galerii.

Galerie Velikonoce