Výběr z hroznů II aneb Honey by IT

Výběr z hroznů II aneb Honey by IT

My ze SVP si už dávno myslíme, že by naše dvorní fotografka měla mít svou uměleckou fotogalerii. Výkonnost na to má. Jenže je taky přehnaně skromná (nebo čeká, až zahřmí), čímž mi trochu přidělala práci. Dost dlouho jsem čekala na aktualizaci typu „Honey a její nej v naší galerii“, až mi došla trpělivost a vykradla jsem si Fančin web sama. Strávila jsem nad ním několik hodin, ale pravdou je, že nelituju. Zpětně jsem si totiž uvědomila, kolik srandy jsem s Fančou a vlastně celou SVP už zažila. Tohle sdružení se nám fakt povedlo. Stejně jako ty fotky.

Původně jsem chtěla vybrat pár nejoblíbenějších snímků, ale nakonec je „mých nejoblíbenějších“ přesně 97! Všechny se mi sem nevejdou, takže jsem si nastavila filtr – obrázky jsem rozdělila do pěti kategorií: Honey kráska; Honey pošuk; Honey a rodina; Honey akce; Honey a Fanča a z každé kategorie jsem vybrala sedm fotek. Bylo to náročné, vnitřně jsem bojovala u každé fotky, protože báječné jsou prostě všechny.

Děkuju autorce a Ivo, prosím, začni si už dávat na ty fotky alespoň to céčko v kroužku! Vždyť víš, že takhle se to dělá. ;-)

Galerie Výběr z hroznů II aneb Honey by IT