Fanynka a fanynky Andy Murrayho

Fanynka a fanynky Andy Murrayho

Kdybychom chtěly být skoupé na slovo, asi tak by se dala shrnout letošní dovolená s SVP na Peckově mlýně. Fanynka je Peckou roku 2016 a Andy má tak peckový zadek, že to rozněžní kdejakou padesátnici. Kdo by si snad myslel, že tenis se sleduje výhradně kvůli sportovním výkonům, je na omylu. Nejdřív musíte sjet zadnice, pak ruce, pak výši konta a až podle toho rozhodnete, jestli mu ten topspin fakt šel.

Dovolená na mlejně byla skvělá, plná léty prověřených tutovek i nápaditých novot, které se zřejmě v programu usadí.

TUTOVKY: jídlo, pití, procházky, coursing, agility, pinec (velitelka FanKaTýmu by stále pro bod vraždila, ale už se u toho ani nezadýchá – tep jí ani při vražedném úderu nepřelezl stovku), šipky (vyhrát lze i trochu nefér způsobem, ale radost z vítězství to nijak nesnižuje), země-město (věděli jste, že řasnatka je zvíře a chlebovník strom, co z něj visí bochníky Šumavy? Že ne? Můžeme vám poslat kontakt na někoho, kdo vás o tom přesvědčí tak sebejistě, že mu i poděkujete za nově nabyté znalosti.), testování Alzheimera (minule byl v Konstantinkách, letos jsme ho zahlídly už v Krsech)

NOVOTY: Vietnamec v Krsech (má šlehačku, v úterý i klobásy, podprsenky celoročně a navíc řekl našemu páníčkovi, že vypadá s dvěma lahvemi koly pod paží jako Tarzan!), pétanque, učení nových čoklích triků, debaty o dobových účesech, rajcovních zadcích, rukách a ramenech, letní kino (pro příští rok je tu návrh na výměnu dramaturga – ten se ale drží zuby nehty, takže je spíš třeba trénovat, aby se nám z jeho výběru nedělalo blbě), testování kynologických znalosti elekronicky!

Pecku už tak nějak tradičně provází dělání dobrých skutků. Jen se asi vrátíme k loňskému pojetí, tj. je-li tu snad nějaký vinař, co by chtěl odebrat valnou část své produkce a nějakou pětku z toho věnoval na čoklíky v nouzi, ať se přihlásí. ;-)

Holky, kluci, dík. Škoda, že září 2017 je tak hrozně daleko.

Galerie Fanynka a fanynky Andy Murrayho