Léto podruhé

Léto podruhé

Jdu do sebe. Něčeho se chytněte, protože pro vás mám už druhou aktualizaci z tohohle léta! Sice já jsem ta, co kliká myší, ale vděk směřujte spíš k velitelce FanKaTýmu. Ta nás totiž během léta několikrát vyblejskla, a tak by byla škoda, kdyby takové pěkné fotky spadly do šuplíku. A fotky budou výhledově ještě mnohem lepší, protože – jak jsme všichni usoudili – je třeba si dělat radost, a velitelka by si tudíž měla koupit nový foťák. No že jo?!

Ale zpátky k tomu létu. Vyjely jsme si na hory a přizvaly kamarády – Dara, Rafiho, Fanču, Týnu a Kališku – aby se nám po těch kopcích líp lezlo. Toť k první várce fotek.

Druhá je z letního kina. To si umíme pěkně naplánovat i užít. O film zase až tak moc nejde, hlavně, když je dost kvalitního jídla a pití. A to se nebojte, že zrovna tohle by naši dvounožci podcenili. Konec konců jsme vám minule slibovaly, že když nepůjdou do sebe, odtajníme nový výklad zkratky SVP.

Třetí série fotek je houbařská, i když po většinu houbařské sezony jsme skoro nic nenašly. Ale zase se nám podařilo na houbaření nalákat Qwanjoyky, což je teda letos vážně majstrštyk.

To, co na fotkách není, se ale přesto dělo – s SVP jsme chodily ven pravidelně, s Darem, Rafim a Cairem taky, sem tam jsme vytáhly i Rivíka, Vigga a další kamarády. Koupaly jsme se, běhaly coursing, běhaly jen tak, prostě jsme si to léto užily.

Galerie Léto podruhé