Já jsem vám to říkala

Já jsem vám to říkala

Že to s těmi aktualizacemi bude ještě větší bída než dřív. Moje ambice je alespoň dodržet frekvenci jaro-léto-podzim-zima. A léto je v plném proudu, tak jsem se na to holt musela vrhnout. Doma už se vyhrožovalo, že jestli si nesednu k počítači, nebude coursing, procházky, letňák, pikniky, koupání, kamarádi a JÍDLO. Tak jsem tady no, protože ani o jedno z toho bych nechtěla přijít.

Začnu coursingem. SVP si pořídila vlastní. Sice si myslím, že hmotné statky nejsou důležité, ale tenhle statek teda docela důležitý je. To si zaběháme i my s Perlou. Naši dvounožci dost bojkotovali oficiální coursingy, kdežto teď, když máme vlastní mašinku, to je jiná. Běhání se spojuje s piknikem, procházkou, válením, a to se účastní dost ochotně.

Procházky, kamarádi, koupání. To nám jde taky výborně. Pravidelně se scházíme v týdnu s Lenkou, Darem a Rafim a o víkendu s SVP. Plavat ještě neumím, ale cachtám se výtečně. Zrovna minulý týden jsem se cachtala i ve sprchovém koutě, protože předtím jsem hodila záda do plné dávky Chanelu No. 5.

51. ročník MFF jsme oslavili vlastní projekcí u FanTýmu. Promítal se Černobílý svět a podávalo se hned několik chodů. Čímž se plynule dostávám k poslednímu zmíněnému bodu, a tím je jídlo. Pod SVP se doposud skrývala Super Venčící Parta. Vzhledem k narůstajícím BMI (ne u nás, my jsme v pohodě) se zkratka našeho uskupení dočasně překládá trochu jinak. Pokud s tím (někteří) dvounožci něco neudělají do zářijové dovolené, nový význam zkratky odtajním.

Užívejte si léto! A koukněte k nám do galerie, jak si ho užíváme my. Fotky jsou naše i od FanTýmu – děkujeme!

Galerie Já jsem vám to říkala