Perlíček měl narozeniny

Perlíček měl narozeniny

Škoda, že neaktualizujeme zavčasu. Kdybychom se na to vrhly 5. prosince večer, psaly bychom, že Perlička oslavila druhé narozeniny krásnou procházkou v Kersku, že dostala parádní dort a spoustu dárků. Jenže my jsme se na to zase vyprdly, takže teď můžeme leda napsat, že den po narozkách si Perla na Dívčákách proděravila nohu klackem.

Bohužel se tak stalo v první půlhodině procházky s SVP, což ji naštvalo asi nejvíc. Že ani nestihla ukázat Střihounům, jaká ona je pirátka, co jí trčí kus klacku z jedné strany a z druhé ten zbytek. Každopádně místo procházky a následné muchlovací návštěvy Qwandoya štěňátek jsme navštívily veterináře. Klacek nám dali do pytlíku, konec konců se může hodit ještě na aport. :-)

Panička doteď necítí záda, protože táhnout třicetikilového psa přes pole není žádná švanda. Taky hned hlásala, že její další pes bude čivava, kterou v případě nouze šoupne do kapsy a přespurtuje s ní pole. Naštěstí jí to velitelka FanTýmu rozmluvila – že prý kdyby do sebe čivava píchla takový klacek, už ji nikam nosit ani nemusí. Takže nebezpečí snad zažehnáno a zůstáváme u větších plemen.

No nic, i tak přejeme všem bráchům a ségrám z Tusani „R“ vrhu všechno nej k druhým narozkám. Extra pusa letí k bráchovi Rivískovi.

Galerie Perlíček měl narozeniny