Z podzimu do zimy

Z podzimu do zimy

Ano, prodleva v aktualizacích je ostudná. Jestli jsme se tu dřív omlouvaly za měsíční díru, tak teď už na to žádné omluvy nestačí. Teď musí nastoupit regulérní výmluvy. Takže: trochu se u nás marodilo, trochu se u nás cestovalo, trochu se u nás uklízelo. Ale mezitím běželo všechno jako normálně – procházky, výlety, víkendy. Jen k tomu webu nikdo nesedl. Jo a máme nové obojky! Slušelo by se říct, že krásné. Ale lhát se nemá, přátelé. Ono už stačí, že neaktualizujeme. ;-)

  • Hanousková si nechala udělat podzimní STK. Nesla to skvěle. Panička blbě.
  • Páníček dost cestuje. Nese to celkem špatně. Panička o trochu líp.
  • Máme kamarádku, která v listopadu uklidí celý dům stylem všechno ven, všechno zpátky, závěsy naškrobíme, kytky umyjeme a na závěr je ještě otřeme mlékem. Pokud byste fakt chtěli vědět, jak tohle panička nese, musely bychom být hodně vulgární.

Takže tohle všechno nám vzalo čas a chuť, které bychom normálně věnovaly webu. No fakt!

A aby byla zpráva úplná, byly jsme na skvělém víkendu s Magmabonkami a FanTýmem v Třeboni; chodíme pravidelně ven s SVP a sem tam i s bráchou Rivíkem; pouštíme si coursing a jsme veselé a hravé. Někdy prý až moc. Čímž jsme si asi vysloužily, že nám panička objednala obojky, které když si obléknete, rovnou se vám zásadně sníží IQ. Což v našem případě už je dost na pováženou.

Mějte se krásně a zase se zastavte! Něco nového tu jisto jistě bude. ;-)

Fotek je v galerii spousta. Nějaké naše, nějaké od FanTýmu - děkujeme!

Galerie Z podzimu do zimy