Dominik koučem roku

Dominik koučem roku

Dominik nám celou dovolenou vtloukal do hlavy dvě věci: soutěžit se musí o body a jediné místo, o které má smysl se drát, je první. V některých jeho metody vyvolaly nevídané reakce. Pro bod v pinčesu by i zabíjeli! Mexxu zřejmě v tomto duchu připravoval už před dovolenou, protože k čemu se postavila, to vyhrála. Dozvuky Dominikova drilu byly znát i na výstavě na Orlíku. SVP prostě brala jen první místa. Pchá, kdo by stál o nějaká druhá a třetí!

Možná se ptáte, kdo je Dominik, kde jsme byly na dovolené a kdo by pro bod v pinčesu zabil i své kamarády. Tak to vezmeme popořádku. Dominik je součást Qwandoya smečky, nejradši z ní má Nikolku a Mexxu. Na dovolené jsme byly zase na samotě u lesa a byla to Pecka! A pro bod v pinčesu by zabíjel ten, kdo první dny ani nepochopil princip obíhačky. Že když už zůstanou ve hře jen dva, už se prostě neobíhá. Jenže jakmile právě tohle pochopil, do hry se zakousl nevídanou silou. Jméno radši neřekneme, přeci jen ta dosud nepoznaná zarputilost nám stále nedá spát.

Dovolenou jsme si užily! Dvounožci tentokrát jeli na vlně „ve zdravém těle zdravý duch“ (méně jedli, hodně pili, víc se hýbali). Po loňském zahánění Alzheimera letos asi převládl strach z artrózy. Když o tom tak přemýšlíme, příští rok to bude „a když hlava blbne a ruce umdlévají, zbejvá holt už jenom ta zkušenost“.

Co říct závěrem? Díky! Dovolená s vámi je vždycky balzámem na duši. A když k tomu chybí signál na telefon, připojení k internetu a víno, pivo a šampaňské teče proudem, je to značka ideál.

Galerie Dominik koučem roku