ABCD

ABCD

A jako Aldašín, B jako brašule, C jako coursing a D jako deset. Tahle aktualizace bude jednou z těch souhrnných. Ne že by si každá jednotlivá událost nezasloužila svůj článeček, ale to prostě neklapne. Jsme vůbec rády, že jsme donutily naši dvounožku, aby vypotila tohle. U nás doma je to teď nějaké rychlejší, což asi nejlépe dokazuje fakt, že se pečivo k večeři nepeče, dokonce ani nekupuje, ono se totiž zásadně jen rozmrazuje.

Ale my nestrádáme, spíš naopak. Ten jejich pocit, abychom snad nedej bože nestrádaly, má za následek, že se toho s námi a pro nás dělá mnohem víc. A tak jsme se začínajícím létem a prázdninami urvané jako koně.

Naposledy jsme se ohlásily po prodlouženém víkendu v Třeboni. Hned potom jsme se konečně viděly s Perliným bráškou Rivískem a naše sourozenecké duo si to moc užilo. Ne nadarmo se říká, že rodina je základ státu. Rivík teď marodí, ale jakmile bude fit, zase ho vytáhneme ven.

Trošku opožděně, ale zahájily jsme coursingovou sezonu. Nejdřív jsme vyslaly na průzkum jen Muňáka a dva týdny nato jsme vytáhly celou SVP. Máme v ní nové naděje na všech coursingových úrovních – ultra magor, magor, vlahý magor, Hanousová. Pokud jde o naši Perlu, řadí se po bok Muňáka, Berlouše, Melouše, Týnyný a Fandejska mezi ultra magory. Coursingu předcházela procházka Voděradskými bučinami (sraz byl u kostela Aldašín, proto to A).

D jakožto deset si necháváme na konec, protože to nejlepší prostě patří na konec. Meginka slavila kulatiny a rozhodla se je oslavit se svými nejmilejšími – s SVP. Párty to byla veliká, ostatně jak se na takové narozky sluší a patří.

Kromě ABCD akcí chodíme celkem pravidelně s kámošema na Dívčáky, do Káraného, do Kerska…

Za většinu fotek děkujeme FanKaTýmu.

Galerie ABCD