Slavíme rády

Slavíme rády

A úplně nejradši s SVP. Hlavní květnovou událostí byl piknik. A ne jen tak ledajaký. Byl to piknik s pozvánkou, která přišla mailem! Co na tom, že někteří představitelé generace, která má WhatsApp a Messengera, neví, že se přílohy mailu otevírají. Ti byli překvapeni ještě o trochu víc, že my – veteránky – na pikniku společně oslavíme své deváté narozeniny.

Oslava 9. narozenin
Velitelka FanKaTýmu překvapila nás, ale asi hlavně sama sebe. Udělala pozvánku, objednala dorty, naložila maso a upekla psům játrové muffiny! A to i přesto, že toho času už byla týden na dietě, tudíž se předpokládalo, že její nerudnost bude mít obří rozměry. Jenže ona byla veselá, milá a po dvou sklenkách sektu nás navíc nechala jíst a blbnout v obýváku na koberci. Děkujeme, byla to prima oslava!

Janovice
Když někdo navrhne, že by se mohlo jet na louky do Janovic, neváháme! A ani nám nevadilo, že jsme v koloně na benešovské strávily dvě hodiny. Holky Tiché, rozlehlé louky a sváča nám to bohatě vynahradily.

Minikoně
Že pojedeme na výstavu minikoní do Podještědí, vymyslela naše dvounožka. Ti divní koně, co jsou velcí asi jako náš Muňák, se jí líbí. Nebyly jsme nikterak proti, protože nám k té jejich promenádě domluvila ještě venčení s Fančou, Týnou a Kalíškem. My jsme byly nakonec spokojené, dokonce o dost spokojenější než panička. Ta odjížděla kapku zhnusená, že výstavy minikoní jsou podobný blbákov, jako výstavy psů.

V galerii najdete spoustu fotek – z oslavy, výstavy, Janovic, ale i běžných procházek v Kersku nebo Káraném. Děkujeme paní fotografce!

Galerie Slavíme rády