9 + 5

9 + 5

Měly jsme narozeniny. Já a Muňák. Perlajs ne, ale svezla se s námi. Sežrala třetinu dortu a byla důvodem, proč jsme kromě kusu žvance nedostaly žádný hmotný dárek. Prý by nám ho stejně sebrala a zničila. To je mi tedy důvod, proč to ani nezkusit! No nic, ono mi jde hlavně o to jídlo a dort – to se musí nechat – byl kvalitní. Vzhledově nic moc, ale už nejsem mladá ani blbá, abych dala jen na povrchovou úpravu.

Třetího března mi bylo devět. Jako nechápu. Jsem pořád štíhlá mladice s intelektem dorostenky. Třeba dneska si mě Mystery spletla s Perlou! Což pro mě moc lichotivé není, ale o lecčems to vypovídá. A já si říkám – dokud se zvládnu naparovat před mladýma klukama a ani se přitom nezadýchám, bude to fajn.

Muňákovi bylo devátého března pět. Aktuálně se ale tváří na padesát. Je virtuálně těhotná a chtěla by dalších pět let strávit zahrabaná v pelechu se šestnácti malými tamagoči. Jenže to má smolíka. Páníčkové měli dovolenou, což znamená, že jsme pelechy viděly jen na noc. Jinak jsme byly celé dny venku, a to tak, že dost intenzivně.

Každopádně přejeme všechno nej bráchům a ségře z Tusani Cool vrhu a bráchovi z Tusani Key vrhu! A děkujeme všem kamarádům a příbuzným za přáníčka!

Galerie 9 + 5