Reklamace u FanKaTýmu

Reklamace u FanKaTýmu

Aktualizace u nás váznou. Ale čí je to vina? No naše ne! Copak se aktualizuje, když nejsou fotky? Neaktualizuje. Nikdo není zvědavý na naše žvásty bez obrazového doprovodu. A my máme výhradního dodavatele obrazového materiálu, jenže ten se výrazně zhoršil v dodávkách. Ne snad v jejich kvalitě, ta roste, zato ta kvantita. Jestli jste rádi, když se u nás na webu něco děje, zajděte k FanKaTýmu a požádejte je, aby na procházky s SVP kromě pytlíků na h… braly i foťák.

Však posuďte sami – od minulé aktualizace se mj. událo toto:

SVP byla na procházce ve Štěchovicích, po které následovalo vítání občánků u Mexxinky v bedničce. Taková událost! A jsou někde fotky od výhradního dodavatele? Nejsou. A to jeho účast můžeme dosvědčit.

Po dlouhé době jsme se sešli s bráchou Rivíkem a jeho kámošem Marvinem. Co fotky? Než aby výhradní dodavatel fotil, radši se ulil. Prý v práci. Pchá, takový nesmysl!

Chlapci – Dar, Cairo a Raffi – vytáhli svůj harém (PearlHoneyMoon, Magmabonky a FanKaTým) na Lhotu. Ano, čtete dobře, i FanKaTým tam byl. A fotil? Nefotil!

O víkendu jsme vysvobodily tým Čáry-Máry-Střih z izolace a prochodily s nimi boty po Dívčích hradech. A zase výmluva! Setkání se nefotilo, protože se fotil malovaný talířek (Týnyný gratulujeme!).

Takže suma sumárum – v únoru jsme byly pořád někde, ale jen z jedné jediné akce máme fotky (Lhota s Darem a Raffim).

A ještě si vysvětlíme pojem „výhradní dodavatel“. To znamená, že od nikoho jiného fotografie neodebíráme a ani vlastní fotografie nepořizujeme. Když výhradní, tak prostě výhradní. Tuto variantu jsme si zvolily samy, bez donucovacích prostředků a pravidla této spolupráce dodržíme stůj co stůj! Na nás se můžete spolehnout. Takže je to, milí návštěvníci našich stránek, na vás. Pokud chcete, abychom aktualizovaly jako vzteklé, obraťte se na FanKaTým. Jen ten vám s tím umí pomoci.

Galerie Reklamace u FanKaTýmu