Perlajs slaví první narozeniny

Perlajs slaví první narozeniny

Ani jsme se nenadály a Perle je rok. Nenadály jsme se asi proto, že s ní je život hodně rychlý. Když pro ni páníčkové v lednu jeli, říkali, že jedou pro druhého Muňáka. Mají přece stejnou matku. Jenže spíš se v ní poznávám já. A to mi připadá jako dobrý vtip, protože jestli chtěli naši dvounožci trochu zvolnit, tak to jim fakt nevyšlo. Je to dost podobné tomu, že velitelka FanTýmu chtěla třetího pejska menšího. A tak má Kadimíru.

Jakožto Capo di Tutti Capi vám smím napsat, jaká Pérdelína je. Předně je to liliputka. Vedle Muňáka vypadá jako čivava. Místo zimního obleku jí bude stačit nákrčník (a bude ho mít až na zadek). A je to ten vlezlý typ, pořád se chce někoho dotýkat, chce, aby ji někdo drbal, prostě se vtírá. Což je prima pro Muňáka (v tomhle jsou fakt stejný), ale já jsem z toho někdy na lexaurin. Co mi naopak přijde fajn, je to, že to je magor. Je veselá, pořád dobře naložená, do všeho se vrhá po hlavě a z ničeho si hlavu nedělá. Prostě nesnesitelná lehkost bytí v kapesním provedení.

Pedydý naše (no jo, už to tak bereme), přejeme Ti všechno nej k prvním narozeninám! A všechno nej i ségrám a bráchům z Tusani „R“ vrhu.

PS Chcete vědět, co dostala Perla k narozkám? S předstihem skvělý prodloužený víkend s SVP. Report u FanKaTýmu. V den "D" dort, obojek od babičky a dědy a kong (ten přežil jen den "D") a s lehkým odstupem procházku s bráchou Rivíkem a jeho kamarády Pontíkem a Svippíkem. Kluci, díky, bylo to bezva!

Galerie Perlajs slaví první narozeniny