Věrnost fanoušků svazuje

Věrnost fanoušků svazuje

Co vám budeme povídat, za normálních okolností bychom se na nějaké aktualizování webu vykvákly. Jenže naši věrní fanoušci mají svá očekávání, a ta my nemůžeme zklamat. To už by pak třeba nepřišli! A dělat web jen pro vlastní potěšení, to je skoro tak úchylné, jako se malovat do postele (myšleno pochopitelně, když do ní lezete sami). Takže jsme místo grilovačky tu, abychom vám napsaly, jak se takhle v polovině prázdnin máme.

Když už jsme u toho grilování, to nám jde moc dobře. A skoro stejně dobře nám jde se někam na grilovačku vetřít. Třeba k FanTýmu (v tom je samozřejmě i Kalich, ale jejich velitelce vadí označení FanKaTým, které by dle našeho mínění bylo mnohem výstižnější). U FanTýmu mají nový gril (z designového obchodu) a nové recepty od mladých a nadějných nutričních poradkyň (housky jsme si dovezly, ty poradkyně nedoporučují). Když nevyjde počasí, mají i troubu a recepty vlastní. Těžko bychom rozsoudily, která kombinace je lepší, nadchlo nás totiž oboje. K tomu mají parádní houpačku a louku, kde je spousta myší, které je třeba dostat z děr za každou cenu.

Další specifikum prázdnin (krom toho grilování) je, že skoro každou procházku (i vyjížďku na kole) končíme v hospodě. Na pivečko, vínečko, utopence, tláču, lívance… Prosíme, aby se konkrétně toto nedoneslo k výše zmíněným výživovým poradkyním.

Taky jsme byly o dovolené na horách, navštívily jsme magmabonská štěňátka a podnikly spoustu výletů. A to byste nevěřili, co jsme dělaly v sobotu 19. července! Vyslaly jsme našeho benjamínka na výstavu do Mladé Boleslavi. Naštěstí se jí tam ujala teta Lenka od Dara a Rafíka, protože kdyby ji do kruhu vzal někdo z našich dvounožců, pak by jisto jistě i ve třídě, kde byla sama, skončila druhá. A když už jsme u těch výstav, aktuálně držíme palce všem kamarádům (Qwandoykám, Darovi, Rafíkovi a Cairovi), kteří hájí naše barvy na světovce.

Milí návštěvníci našich stránek, před chvílí se naše dvounožka zvážila a říkala něco o tom, že místo jídla měla raději aktualizovat stránky. Takže na vaše slova došlo!

Za fotky v galerii děkujeme FanKaTýmu. :-P

Galerie Věrnost fanoušků svazuje