Prázdniny

Prázdniny

Prázdniny začaly skvěle. Piknikem! A jako bychom tušily, co se stane za pár dnů, uspořádaly jsme ho stylově v garáži. Nechápete? Nebojte, vysvětlíme vám to později. Kromě pikniku podnikáme i letní výlety – nejčastěji s FanTýmem v kelímku, ale vídáme se i se zbytkem SVP a Darem a Rafíkem. Samozřejmě si smíme zvát kámoše i domů, tak jsme toho využily!

A teď zpátky k té garáži. Piknik byl tentokrát v naší režii – no v naší zase tak úplně ne. My jsme byly v klidu, páníček taky, to jen panička poletovala kolem plotny. A když bylo navařeno a napečeno, meteoradar oznámil, že bude pršet. Jenže někdo to všechno musel sníst! Navíc jsme se těšily. Ještě štěstí, že se SVP vejde k FanTýmu do garáže. A tak piknik byl a splnil svůj účel – zvesela odeslal Melouše na mateřskou. Oslím můstkem se dostáváme zpátky k té garáži. O týden později Melinka povila svá druhá štěňátka. Ještě v půl třetí ráno to vypadalo, že tipovačku znovu vyhrává vrchní Magmabonka, která předpověděla 10 mimin (6 holek a 4 kluky). To v tu dobu sedělo na sto procent. Jenže Melouš o pár hodin později vytáhl eso z rukávu – obrazně, samozřejmě. Ve skutečnosti se šla projít na zahradu (porod už přeci skončil), a když si to tak štrádovala kolem garáže, vzpomněla si na kámoše a piknik. Celé se jí to propojilo a v garáži, vedle páníčkovy motorky, se narodila sedmá holčička, Duffy Garage Magmabona. To dá rozum, že se rázem stala hlavní favoritkou na novou členku SVP!

Ostatní dění je v porovnání s Melinčiným krásným vrhem jaksi méně významné, tak to vezmeme jen letem světem. S FanTýmem jsme si udělaly prima výlet do Vrchotových Janovic a na Červený hrádek, Dara s Rafíkem jsme vytáhly do Kerska, no prostě pořád jsme venku – samy nebo s kámošema. Ti jsou u nás vítáni vždy, takže když u nás jednoho rána zaklepaly Fanča, Týna a Kalich s dotazem, jestli u nás můžou zůstat do večera, byly jsme nadšené!

Prázdniny zatím plynou ke spokojenosti všech, tak nechť to tak i pokračuje. ;-)

Galerie Prázdniny