Kam, kam si vyrazíme?

Kam, kam si vyrazíme?

„Po snídani vyrazíme!“… „Kam, kam si vyrazíme?“ Tohle je u nás doma oblíbený mini dialog, který ovšem původně pochází z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. Tenhle film máme rádi a už dlouho jsme mluvili o tom, že se musíme vypravit do míst, kde se natáčel. A teď na to konečně došlo!

Výlet jsme pečlivě naplánovali. No pečlivě je asi silné slovo. Ve skutečnosti si naše dvounožka něco vytiskla (černobíle) a pak si celou cestu autem opakovala zaklínadlo Vesec u Sobotky – modrá – Údolí Plakánek – bahno – žlutá – koupání – Kost – chvíli po silnici do kopce – po žluté do polí – torzo Semtínské lípy – přes pole – modrá – Vesec. Na svůj věk si to celkem obstojně zapamatovala a kupodivu to i sedělo. Jen ten plot nám udělal trochu čáru přes její myšlenkovou mapu. :-) Společnost nám dělal FanTým (jak se řekne výlet, tváře jim planou!), krásné počasí, skály, úchvatná panoramata a jako bonus provazochodci.

Ovšem tohle nebyl jediný organizovaný výlet začátku podzimu. Před týdnem jsme přijaly pozvání od FanTýmu a ještě spolu s Magmabonkami jsme vyrazily ke klášteru Skalka. Tam jsme zahájily okruh dlouhý přes patnáct kilometrů. Abychom byly upřímné, on tak dlouhý původně být neměl, jenže kdo by se nechtěl podívat do Haloun? :-) Příroda okolo Mníšku je krásná, houby rostly, počasí se nad námi slitovalo, tak komu by vadilo, že se obědvá až po páté!

Kromě výletů pravidelně trajdáme u nás v Polabí, houbaříme v Kersku a pomáháme vychovávat našeho malého bratránka. :-)

Za krásné fotky v galerii děkujeme FanTýmu!

Galerie Kam, kam si vyrazíme?