Testujeme nové recepty

Testujeme nové recepty

V SVP máme rádi jídlo a štěňátka. Aby snad nedošlo k mýlce – nemáme rádi štěňátka k jídlu! Máme rádi pikniky, na kterých se kromě debužírování můžeme nechat okusovat těmi nejmenšími. A protože letos se s prťaty roztrhl pytel, nevystačíme si s tradičním grilovaným kuřetem a musíme testovat nové recepty. Do inovací se pouštíme bez bázně a hany (neplést s Honey ani Hanou). Samozřejmě s výjimkou velitelky FanTýmu. Ta si oblíbila v Bille sekci „nápoje“ a za žádnou cenu se této jistoty nehodná vzdát.

Náš zatím poslední piknik, kterému předcházela procházka s FanTýmem a Qwandojkami, proběhl u Magmabonek na fotbalovém hřišti. Malí Clouďáci byli oproti nám dospělačkám v menšině, ale ničeho se nezalekli. Hravě nás zahnali na druhou stranu hřiště a odehnali nás i od piknikového stolu. Tam se tentokrát servíroval třepací dort, jahody se smetanou, slané muffiny, zeleninový salát a taška vychlazeného moku všeho druhu.

Štěňátka si už sice pomalu balí batůžky, ale my si určitě najdeme i další důvod k tomu naplnit piknikové koše a vyrazit. ;-)

Galerie Testujeme nové recepty