Jako zmoklé slepice

Jako zmoklé slepice

Velká voda nás naštěstí neodnesla, ale odnesla nám myšlenky na aktualizaci webu. Ono bychom se v hlášeních taky dost opakovaly. Ráno jsme zmokly, odpoledne jsme zmokly, večer jsme – pro změnu – zmokly. Labe ráno stoupá, odpoledne stoupá, večer – pro změnu – stoupá. Ale teď máme za sebou prosluněný víkend, Labe je bezpečně v korytě a my jsme zpět ve virtuálním světě.

A co se kolem nás událo od poslední aktualizace?

Jestli si myslíte, že když v jednom kuse leje, tak nemusíme ven a jen se válíme v peří, jste na omylu. Nemají s námi žádné slitování, musíme k rozvodněnému Labi, do zalitých Lužních lesů i na rozbahněné Dívčáky. Tam nás věrně doprovází SVP – FanTým, Magmabona a Mates s Čárlunkou.

FanTým dostal od své velitelky novou boudičku a my jsme měly tu čest provést kolaudaci. Přestože se tam ještě nevaří a nenaservírují vám ani sušenky, líbilo se nám tam pekelně. Jakmile rozchodí gril, naučí se s indukcí a zahrada se zazelená, budeme se tam rádi (a často) vracet.

Magmabona zaznamenala hattrick – vyhrála tipovačku na Qwandojátka, pak i na malé Ejboušíky (s těmi jsme se byly pomuchlovat minulou sobotu) a vyšel jí i tip na domácí nadílku. Melince se 26. května narodilo 9 pidiričbečíků. Tímto jsme pro letošek uzavřely v SVP sekci puppy boom.

Pár zcizených fotek od FanTýmu v galerii.

Galerie Jako zmoklé slepice