Sázka na třináctku

Sázka na třináctku

Když si některá z našich kamarádek dojde pro těhotenský průkaz, spouštíme tipovací soutěž o ceny. Hádáme termín porodu, počet mimin a poměr holek a kluků. Krom Magmabonek jsme ale všichni v soutěžích jen tak do počtu. Magmabonky asi čtou z lógru nebo co. Tentokrát si odnášejí cenu za 19. březen, 13 miminek, 8 holčiček a 5 kluků. No prostě, Qwandojátka jsou na světě – hip hip hurá!

Chtělo by se nám napsat, že jsou tu Velikonoce, jaro, mláďátka a tak. Ve skutečnosti jsou venku mínus tři stupně, sněží, koledníkům mrznou zadnice a jediná mláďátka jsou ta Ašinčina, která mají naštěstí k dispozici krb a radiátory.

Ale i přesto jsme si Velikonoce užily! Krom dlouhých procházek jsme podnikly i tři výlety – do Hradištka na koně, do Kopidlna na zámek a do Ondřejova na hvězdárnu.

A propos – letos nás čeká tolik tipovaček, že by měly Magmabonky vyklidit jeden pokoj, aby se jim tam všechny ty ceny vešly.

Pokud byste si rádi pořídili malého ričbečíka, sjeďte se do chovatelské stanice Qwandoya podívat. Mají od nás Michelinskou hvězdu. ;-)