S chlapama končím!

S chlapama končím!

Sem tam si přečtu holčičí časopis a na každé druhé stránce se píše, že kamarádství mezi holkou a klukem nemůže fungovat. Pchá, říkala jsem si, taková blbost! Jenže ono na tom něco bude. Dneska jsem se zkusila kamarádit s jedním týpkem z Horoměřic, on si to vyložil po svém a já pak měla co dělat, abych zdrhla před jeho vášnivou náklonností. Asi Ital…

V těch samých plátcích se taky píše, že ženské kolektivy jsou pevné jako skála a holky se navzájem nikdy nenechají ve štychu. To určitě! Prosila jsem, aby mi ranařky z řad SVP přišly na pomoc, ale ony z toho měly normálně prču. A mně šlo přitom o život! No dobře, o život ne, ale o dobrou pověst určitě!

A teď nějaká fakta… SVP se dneska sešla v Horoměřicích ve složení Maggie, Kira, Tabi, Brassila, Conny, Azik, Canny, Fanča a já. Místní amant se jmenoval Hippo. Procházka se nesla v duchu „půlka zdrhá a loví, druhá čumí a loudí“. Azik přijel v cyklistickém dresu a zůstává jediným chlapem, se kterým to ještě zkusím! Je to totiž hrdina, co přepere i rotvíka. :-)

Galerie S chlapama končím!