Luční bouda

Luční bouda

Ať vymyslíte jakoukoli blbinu, FanTým se většinou chytí. Navíc tohle zase taková blbina nebyla – pozvaly jsme krkonošské holky do Krkonoš, navíc do míst, kde dvě z nich nebyly nikdy a jedna naposledy před 38 lety. Zážitky v hlavách a bolest v nohách zůstávají. Zážitky jsou to krásné a bolest vytrvalá.

Plán byl přibližně takový: minimalisticky zabalit batůžky, nalodit se do jednoho auta, dojet do Špindlerova mlýna, zaparkovat u Hromovky, vydrápat se na Luční boudu (údolím Bílého Labe, cca 10 km, převýšení cca 700 m), rozdýchat/rozpít/zaspat, nad ránem se doplazit na Sněžku, pozdravit slunce, rozloučit se s Luční boudou a slanit se zpátky do Špindlu po červené (přes Kozí hřbety, cca 8 km, převýšení cca 700 m), dojet domů, najít Fastum gel a nanést souvislou vrstvu na cca osmdesát procent tělesného povrchu.

Výlet proběhl z devadesáti procent dle výše uvedeného plánu. Onen desetiprocentní odklon byl ovšem ku prospěchu celé akce.

Děkujeme FanTýmu, že s námi jel. S nikým jiným bychom si to tak neužily. Děkujeme panu taxikáři, že měl rád psy a vzal nás na Špindlerovku. Děkujeme Krakonošovi, že sobotní mlhu vyměnil za nedělní azuro. Děkujeme Luční boudě, že vaří dobré pivo a peče vynikající koláče. Děkujeme Krkonoším, že jsou tak dog-friendly.

U nás v galerii najdete jen pár fotek od FanTýmu do albíčka. Určitě si ale nenechte ujít celou jejich galerii, je úchvatná!

Galerie Luční bouda