Dovolená pro psy

Dovolená pro psy

Oddanost našich dvounohých spolubydlících nezná mezí. Připravili pro nás tak prima dovolenou, až nám z toho vlhly čumáky. Nepřežírali se, aby s námi mohli běhat agility. Neožírali se, aby s námi mohli hned po ránu vyrážet na výlety. Utrhovali si od huby, aby pro nás mohli nakoupit ceny. Děkujeme tímto páníčkům našim (i našich kamarádů) – mohli se týden válet u moře se sklenkou margarity a náramkem all inclusive, ale dali přednost aktivní dovolené se svými psy. Budeme se vám revanšovat, slibujeme.

Před odjezdem na tradiční SVP dovolenou bylo vyřčeno několik plánů:

  • Každý den realizovat jednu procházku/výlet, jedno velké soutěžní klání (agility, coursing, orientační běh, opičí dráhu) a jedno malé (nadhazování a chytání pamlsků, přivolání přes pamlsky, hledání pamlsků a poznávání psů). Povedlo se!
  • Méně jíst, pít, nakoupit méně jídla a pití (platilo pro dvounožce). Povedlo se!
  • Srazit Qwandoykám sebevědomí při stolních hrách. Nepovedlo se! (Došlo k naprosto opačnému efektu, protože Qwandoyky si dovezly na dovolenou výrazně větší množství mozkových buněk než jindy.)
  • Dostat Ivu častěji do kuchyně. Nepovedlo se! (Vymluvila se na špatné zásobování a za celý týden vlezla do kuchyně jen kvůli kuřeti.)
  • Vrátit Edu neporušeného, vykoupaného a voňavého tak, jak nám ho odevzdala jeho panička. Povedlo se!

Děkujeme všem za báječný týden. Tímto slibujeme my – Conny, Maggie, Honey, Brassila, Fanča, Kira, Tabi, Mellory, Ashari, Moon, Týna, Berllyn, Mexx a Eda, že budeme hodní, když vy jste tak hodní na nás. :-)

Fotky (naše i od FanTýmu) v galerii.

Galerie Dovolená pro psy