Víkend plný překvapení

Víkend plný překvapení

Zdá se to až k nevíře, ale já (Honey) jsem oběhla celé coursingové kolo a dokonce jsem se pokusila o tzv. kill. To sice neklaplo, ale efektní to bylo. Fanča si pak dala u nás doma šlofíka, se zavřenýma očima a hlavou na zemi. Den nato páníček poznal lán prosa (a to nemá zemědělku). Nejmilejším překvapením ovšem bylo, že v tom prosu nebyl kanec, ale kolouch.

Sobotu jsme zahájily s FanTýmem na coursingu v Drahobudicích. Když nás dvounožci přikurtovávali k železným vzpěrám, paní od navijáku směrem ke mně pronesla, jestli se nebojí mě nechat jen na takovém lehoučkém vodítku. Proč by se jako měli bát? Já fakt nejsem blázen jako Fanča, Týna a Muňák! Panička odvětila něco v tom smyslu, že tam klidně můžu být na volno, protože coursing neběhám. To mě ale urazilo! Došla jsem na start, odběhla celé kolo a v cílové rovince jsem se rozhodla, že si poprvé v životě zkusím kill, tedy olíznout tu igelitku. Nebudu to prodlužovat, prostě moc se to nepovedlo, ale to uvidíte na fotkách v galerii sami.

Z Drahobudic jsme se i s FanTýmem přesunuly k nám domů, osvěžily se v Labi, daly oběd a po něm odpoledního šlofíka. Velitelka FanTýmu si odskočila na výstavu do Mladé Boleslavi, kde ji angažírovali jako roztleskávačku. Roztleskávala fakt dobře, protože Magmabona si odvezla pohár za nejhezčí chovatelskou skupinu. Fanče a Týně se u nás líbilo, přesto – když si pro ně velitelka dojela – dělaly, že ji rády vidí. Inu kupuje jim granule, peče sušenky, objednává obojky, to za pár skoků a mrsknutí ocasem stojí.

Na neděli jsme si naordinovaly výlet do Vrchotových Janovic. Novou atrakcí byl lán prosa, ze kterého něco pekelně vonělo. Velitelka FanTýmu vystresovala naši paničku, že jsou tam jisto jistě (má přece zemědělku) divoká prasata. S paničkou už zbytek procházky nic nebylo. Sice se tvářila, že hledá houby, jenže jenom hledala strom, na který by v případě útoku prasat vylezla. Z pole se nakonec vyloupla dvojice kolouchů. Už ani ta zemědělka není to, co bývala...

Hezký víkend to byl. A fotky v galerii už jsou zase kvalitní (díky Ivo!). Časem přidáme ještě nějaké vlastní, z návštěvy FanTýmu. Jen je musíme stáhnout z telefonu. ;-)

Galerie Víkend plný překvapení