Souhrnné zpravodajství

Souhrnné zpravodajství

Naše domácí animátorka byla v posledních dvou týdnech poměrně aktivní. Většina jí organizovaných akcí byla námi kvitována s povděkem, ale objevily se i počiny, které si mohla klidně odpustit. Nicméně lepší se, a to hlavně v oblasti sebereflexe. Pokud vymyslí krávovinu, většinou jí to – dříve či později – samotné dojde. Ale celkově je dobrá. Takže si ji necháme.

Od poslední aktualizace uběhlo přesně 14 dnů…

  • Byly jsme v Krkonoších. Počasí bylo krásné, hory voněly jarem, jen Týnin andělíček strážníček má od té doby obroušená obě křídla.
  • Spolu s kamarády jsme uspořádali první letošní piknik. A protože se z velké dálky na nás přijel podívat Ášin brácha Amber, servírovalo se sice v trávě, ale stylově! Na cibuláku.
  • Absolvovaly jsme služební cestu do Bratislavy. Prošly jsme se vinicemi v Hustopečích a obdivovali nás slovenští byznysmeni (akí pekní havkovia!).
  • S FanTýmem jsme si udělaly výlet do Voděradských bučin, kde je právě teď nádherně. Tímto děkujeme všem cyklistům, kteří si přichrupli!
  • V sobotu byla v Praze výstava. Pozitivní je na tom to, že tam Muňákovi pořídili nový postroj. Prý na coursing. Já nedostala nic, resp. dostala jsem něco mnohem lepšího – nemusela jsem tam jít.
  • U nás doma je pochopitelně úplně nejlíp – snad nám nedají uhradit ty brambory, co jsme krosením v poli nejspíš vyhrabaly.

Závěrem to nejhezčí – maminka (a babička) Perla oslavila krásné 10. narozeniny. Všechno nejlepší!!!

Pár fotek také u nás v galerii – děkujeme dvorní fotografce.

Galerie Souhrnné zpravodajství