Čas je proti nám aneb In summary

Čas je proti nám aneb In summary

Času není nazbyt. Aby taky bylo, když musíme každý večer skouknout dva až tři světové filmy na DVD. A přes den je třeba vydělávat peníze, protože – pochopitelně – DVD jsou originální, kupovaná! Divíte se, proč to děláme? Protože na co vám je, že víte, kdo usochal sv. Václava, když neznáte Laru Croft!

Alzheimera jsme na prodlouženém víkendu se SVP zaháněli všelijak. Třeba hrami Česko a Světový film (zde náš HoneyMoon tým exceloval… apríl), nebo snahou rozluštit Ladinu hand made navigaci. Naopak přivolávali jsme ho přebytkem jídla, alkoholu, rozbouřených hormonů a produkcí kapely Čoko Voko.

Účastníci zájezdu: Eva, Lada, Iva, Eva, Roman, Simona, Hanka, Mirka, Nikča, Conny, Maggie, Honey, Brassila, Fanča, Kira, Canny, Tabinka, Melinka, Áša, Týna, Munítko, Čárluna, Matylda, Berlouš a Mexinka. Ti osvícenější z vás napočítají přesně 9 psů. :-)

Hned další víkend většina pejskařského světa vyrazila na výstavu do Českých Budějovic. Někomu stačí Okresní přebor, my s FanTýmem jsme chtěly vidět Ligu mistrů. Jestli handleři psů fňukají, že udýchat dvě kolečka a v rozstřelu další dvě diagonály, je fuška, co by pak měli říkat ti, co předvádí koně? Tak ti nekňučeli vůbec! Jarní dražba starokladrubských koní byla zážitkem a my máme slíbeno (když budeme hodné, což my samozřejmě budeme!), že s námi v kufru časem bude jezdit jeden pěkný vraník (ve spoluvlastnictví s FanTýmem).

Ve zbylém čase jezdíme na Lhotu, na Dívčí hrady, do parku Mošnice, nebo se procházíme u nás v Polabí.

V galerii průřez uplynulými třemi týdny. Spousta dalších krásných fotek u FanTýmu.

Galerie Čas je proti nám aneb In summary