Řízky, uši a rock´n´roll

Řízky, uši a rock´n´roll

Přehlídky psů mě nijak extra neberou. Pokud by ale všechny vypadaly tak, jako ta včerejší mladoboleslavská, možná bych je i vzala na milost. Výstavní sobota začala parádní procházkou v zámeckém parku v Dolních Počernicích, pokračovala uchem od tety Lady, krabicí řízků od vrchní Magmabonky a skončila kolosálním úspěchem členů SVP, kteří to ostatním natřeli tak, že jim zbytek rr světa dneska určitě nemůže přijít na jméno.

Dolní Počernice

Nás (Fanči a mě) se přejímka psů netýká, takže jsme si zvolily náhradní program – procházku v zámeckém parku v Dolních Počernicích. Já jsem ráno super prémiové granule zapila red bullem a dostavila se ve vrcholné formě. Fanča si prvních pět minut přála být neviditelná, ale pak se přeci jen probrala a trochu rozhýbala. Dvorní fotografka pořád říkala, že se procházíme pěkným městským parčíkem a já teď můžu s čistým svědomím říct, že bych si přála do takových „pěkných městských parčíků“ chodit den co den. Co já tam toho našla! Bonusem byl kapr (kdysi vodní), jehož návštěvu provázel tak hrozný jekot paničky, že mi to snad za tu chvilku slasti ani nestálo.

Mladá Boleslav

Z Počernic jsme se přesunuli rovnou do Mladé Boleslavi. Parkovací místo jsme našli odhadem kousek od Jičína (blíž prostě nebylo) a pak pěknou dobu špacírovali po hlavní až na výstaviště. Co bychom ale pro vystavovatele z řad SVP neudělali! Cestou jsme naštěstí potkali kamarádku Freyu, které tímto ještě jednou děkuju za pomoc (heslo modrý sešitek). No a pak už to šlo v rychlém sledu: pozdravit holky (Magmabonky, Qwandoyky a Canny), zdolat ouška od Lady, chvilku si dáchnout na kufru plném řízečků, podpořit Fanču při odhánění amanta s medailí, glosovat dění v kruhu a pak vyrazit směr chata.

A jaké bylo skóre? Jeden chcíplý kapr, jeden zabahněný obojek, jeden odehnaný milovník, jeden BOB (Brassila), jeden CACIB (Brassila), jeden res. CACIB (Kira), jeden res. CAC (Canny) a jednou VN (Melinka). K poslednímu hodnocení nutno objektivně :-) dodat, že jestli si někdo z mimi holek zasloužil VN1, byla to Melinka, neb stála jako interšampionka.

Gratulujeme všem!

Galerie Řízky, uši a rock´n´roll